• +48 600 410 388
  • +48 504 452 233
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn - Pt: 8:00 - 16:00

ARNICA S.C.

Informacje o firmie

O firmie

IFS Food Box RGB„ARNICA s.c.” jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży dodatków do żywności. Główną działalnością firmy jest produkcja mieszanek aromatyczno-smakowych i preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego ze szczególnym uwzględnieniem branży przetwórstwa mięsnego.

Szerokie kontakty, partnerskie relacje oraz chęć ciągłego rozwoju umożliwiają podążanie za światowymi trendami w branży spożywczej. Naturalne produkty takie jak: białka zwierzęce, oleorezyny i olejki eteryczne przypraw, hydrolizaty roślinne, aromaty, ekstrakty przypraw oraz ekstrakty drożdżowe spełniają oczekiwania każdego Klienta.
 
Umiejętność, pasja, ambicja i konsekwencja w działaniu pozwalają nam zaspokoić potrzeby i spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Kontrahentów. Firma nasza zapewnia profesjonalne doradztwo, miłą obsługę oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Potrafimy słuchać Klientów i uczyć się od nich.

Wiedza i zdobyte doświadczenie z dziedziny technologii produkcji spożywczej sprawiły, że do dyspozycji Klientów oddajemy sprawdzone i ciekawe rozwiązania recepturowe oparte zarówno o tradycyjne, jak i nowoczesne technologie.

firma 1 firma 2 firma 3